​У Трускавці відбулася зустріч держкерівників та громад в межах проєкту «Твоє право на…"

​У Трускавці відбулася зустріч держкерівників та громад в межах проєкту «Твоє право на…"

У вівторок, 7 вересня, у Трускавці відбулася зустріч в межах проєкту «Твоє право на…», метою якого є інформування мешканців громад щодо правової грамотності, безпеки та плекання добробуту.

Участь у жвавому обговоренні взяли більше сотні жителів як Трускавецької, так і сусідніх громад.

З мешканцями зустрілися: голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, Уповноважена Верховної Ради з прав людини в західних областях України Світлана Семчишин, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Тарас Грень, т. в. о. директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Роман Андрес, начальник управління соціального обслуговування департаменту соціального захисту населення Тетяна Медвідь, координатор розвитку послуг в громадах швейцарсько -українського проекту Орест Сувало, заступник начальника ГУ Нацполіції у Львівській області Роман Гранківський.

Участь у зустрічі взяв перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп, керівник Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА Галина Чапля та службовці райдержадміністрації.

У межах заходу присутнім розповіли про доступ до публічної інформації та їх права, протидію домашньому насильству, програми підтримки малозабезпечених осіб та учасників АТО (ООС), роботу нотаріату та реєстрацію речових прав на нерухоме майно.

“Ми проаналізували запити з виїздів в громади, і найпоширенішим був брак знань, доступ до інформації і в правовому полі, зокрема. Я вдячний колегам, партнерам за їх готовність щотижня доєднуватися до ініціативи облдержадміністрації. Для мене важливо, щоб все, що ми робимо, було максимально корисним людям, щоб громади могли використовувати обласні програми для власного добробуту і власної користі, щоб люди могли собі дати раду з проблемами, знали, куди звертатися. Я особисто виступаю за активні, дієві громади. Якісна комунікація та вчасний фідбек – запорука успіху та нашої співпраці. Саме тому сьогодні я тут! З вами! І сьогодні з вами відомства та служби, які напряму можуть сприяти вирішенню проблем, з якими стикаються люди на місцях. Бо саме люди — найважливіше у нашій роботі”, — зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Ініціатором проєкту «Твоє право на…» є Львівська облдержадміністрація, реалізують його за підтримки Уповноваженої Верховної Ради з прав людини в західних областях України Світлани Семчишин, Західного управління юстиції, Нацполіції спільно з департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА.

Зареєструватися та ознайомитися з тематикою зустрічей у інших містах області можна за посиланням.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:01
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.