Велике будівництво: до кінця року в Дрогобицькій ОТГ запрацює новий ЦНАП

Вже до кінця року жителі Дрогобицької ОТГ зможуть отримувати адміністративні послуги в новому приміщенні ЦНАПу. Об’єкт реалізують в межах Програми Президента України «Велике будівництво».

ЦНАП запрацює на вулиці Бориславській, що у Дрогобичі.

Його будівництво розпочали ще у 2018 році. Так, упродовж 2018-2020 років провели земляні роботи, залили фундамент, вимурували стіни першого поверху та провели його перекриття, підвели мережі каналізування.

Цьогоріч завершили будівельні роботи, виконали роботи по перекриттю ІІ поверху будівлі, триває підготовка до влаштування покрівлі, монтування вентиляції. Розпочали внутрішні роботи по штукатуренню цегляної кладки стін та перегородок.

ЦНАП відповідатиме вимогам інклюзивності, тут перебачать безперешкодний доступ з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Запуск ЦНАПу дозволить створити понад 30 нових робочих місць. Загальна кошторисна вартість проєкту: понад 33 млн грн.