Андрій Годик та Степан Кулиняк оглянули велике будівництво ЦНАПу для мешканців Дрогобицького регіону

Андрій Годик та Степан Кулиняк оглянули велике будівництво ЦНАПу для мешканців Дрогобицького регіону

Сьогодні, 20 липня, Дрогобиччину з робочим візитом відвідали перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик та директор Департаменту економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда.

У межах візиту посадовці облдержадміністрації разом з головою Дрогобицької РДА Степаном Кулиняком за участі Народного депутата України Ореста Саламахи, першого заступника голови Дрогобицької РДА Романа Шлярпа та міського голови Дрогобицької громади Тараса Кучми оглянули хід будівництва центру публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич», що у Дрогобичі на вул. Бориславській.

Будують об’єкт в межах Програми Президента України «Велике будівництво». Завершити будівництво ЦНАПу планують у листопаді цього року. Загальна кошторисна вартість проєкту – понад 33 мільйони гривень. Цьогоріч на будівництво передбачено основну суму коштів – понад 21 мільйон гривень.

«Документ-Сервіс Дрогобич» являє собою двоповерховубудівлю, де на 1-му поверсі серед приміщень буде рецепція та зал очікування з дитячою зоною, зал обслуговування абонентів (фронт-офіс), громадська приймальня (бек-офіс), система електронної черги. На 2-у поверсі розмістять два конференцзали, зал для коворкінгу та технічні приміщення. Він відповідатиме всім вимогам інклюзивності.

Також присутні оглянули й хід реалізації мультифункціональних спортивних майданчиків на території ДЮСШ імені Івана Боберського, які фінансувалися за кошти ДФРР, та тренажерний зал для занять спортом.

17:17
62
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.