У Дрогобичі активно реконструюють стадіон «Галичина»

У Дрогобичі активно реконструюють стадіон «Галичина»

Реконструкція стадіону «Галичина» у Дрогобичі – це пріоритетне питання не лише для  громади, на території якої розташований, а й району загалом. Його оновлення розпочали ще у далекому 2012 році напередодні Євро-2012. Однак тоді ж будівництво призупинили, а з плином часом футбольна інфраструктура почала руйнуватися. Місцеві мешканці так і назвали стадіон – євроруїна.

Однак у 2022 році багатороковий крок у розвитку футбольної інфраструктури у районі – зроблено. На початку цього року у Дрогобичі у межах програми Президента України «Велике будівництво» розпочали реконструкцію стадіону «Галичина». Для цього наприкінці минулого року з державного бюджету скерували 20 мільйонів гривень. Це субвенція на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.

Так, зараз на стадіоні «Галичина» активно ведуть роботи. Відповідно до проєкту, за 20 млн грн заплановано провести реконструкцію футбольного поля та західної трибуни, відремонтувати приміщення для VIP-персон, а також спорудити нову трансформаторну підстанцію, вишки прожекторного освітлення, замінити зовнішні комунікації, провести благоустрій території тощо.

Загальна вартість відбудови футбольної інфраструктури «Галичини» становить 51 мільйонів гривень. Виконує роботи підрядна організація — ТОВ «Аутстафінгова компанія «Трудові ресурси».

Цікаві факти з історії Дрогобицького футболу:

  • Першого «копаного м`яча» у місті зіграли ще у 1910 році у поєдинку між Дрогобицькою та Стрийською футбольними командами. Активно ж футбольне життя почало розвиватися у міжвоєнний період. Грали у місті футбол на двох стадіонах.
  • Самі ж дрогобичани з переказів своїх предків стверджують, що коли на стадіоні відбувався футбольний поєдинок, то людей на міський площах і вулицях не було зовсім, бо всі не лише душею, але й тілом були зі своєю командою. А під час виїзних матчів всі сходитись на площу Замкова Гора, бо саме там у час відсутності Інтернету можна було найшвидше дізнатися про результати гри.

 

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:38
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.