Новий активний парк у Дрогобичі в межах проєкту Президента

Новий активний парк у Дрогобичі в межах проєкту Президента

Соціальний проєкт «Активні парки – локація здорової України», котрий реалізовується за програмою Президента Україна набирає обертів. Ще один спортивний майданчик з'явився у Дрогобичі на вулиці Бориславській, 8.

Територію облаштували новими сучасними тренажерами, тому відтепер усі охочі зможуть тренуватись та вдосконалювати власні спортивні уміння. Окрім модернізації спортивного майданчика, встановлені спеціальні QR- коди біля кожного тренажеру, завдяки чому,  одним кліком своїх гаджетів, можна миттєво перейти на навчальні відео зі спеціальними спортивними вправами. Така функція дозволяє поліпшити своє тренування, роблячи його якіснішим та ефективнішим. Нова спортивна локація  у Дрогобичі призначена як для професійних спортсменів, так і для аматорів й початківців.

Нагадаємо, що у межах реалізації загальнодержавного соціального проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України»  на Львівщині  18 територіальних громад мають змогу реалізувати проєкт  будівництва нових місцевих спортивних майданчиків.

Окрім Дрогобицької громади нашого району, кошти на оновлення спортивних площадок отримали також і у Бориславській ТГ та Трускавецькій ТГ.

Модернізація та оновлення спортивних комплексів та майданчиків полягатиме в оновленні огорожі, освітленні та ландшафті, оскільки це відповідає концепції Комплексної програми.

 Фото: Facebook

 

 

 

16:47
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.