​Громади Дрогобиччини запрошують долучатися до соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України»

​Громади Дрогобиччини запрошують долучатися до соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України»

У Львівській області, зокрема у Дрогобицькому районі, відбувається реалізація загальнодержавного соціального проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України».

Метою проєкту є створення умов для самостійних занять фізичною культурою і спортом всіх верств населення.

В межах його реалізації передбачено створення у кожній громаді України «Активного парку» – спортивної локації, розташованої в парках (скверах, зелених зонах), де встановлюються та облаштовуються спортивні знаряддя та елементи, зокрема, турнік, бруси, шведська стінка, координаційна лінія, вільний простір для тренувань без знаряддя, лавочка. Біля входу в парк передбачено розміщення інформаційного стенду, а біля кожного елемента – таблички з QR-кодом для сканування та отримання відео-інструкції від провідних спортсменів та відомих особистостей з комплексами вправ різної складності.

Облаштовують такі парки в громадах на умовах співфінансування з державного бюджету. Так, при кошторисній вартості проєкту 80-90 тисяч гривень, співфінасування може сягати розміру у сумі 50 тисяч гривень.

Учасниками проєкту можуть бути: територіальні громади, об’єднання громадян, а також фізичні особи та юридичні особи за умови вільного доступу до об’єкту.

Відтак, Дрогобицька районна державна адміністрація закликає об’єднані територіальні громади району та всіх охочих долучатися до проєкту «Активні парки – локації здорової України».

За більш детальною інформацією просимо звертатися в Управління гуманітарної політики Дрогобицької РДА. Контактна особа – Надія Козар (+380-66-72-537-20).

17:28
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.