Степан Кулиняк подякував захисникам за піврічну службу у зоні ООС

Степан Кулиняк подякував захисникам за піврічну службу у зоні ООС

Збройні Сили України продовжують відважно захищати українську землю від російських загарбників. Частина військослужбовці одного з військових підрозділів Дрогобицького краю повернулися після піврічного перебування у зоні операції Об'єднаних Сил, де їх і застала повномасштабна війна з боку російського агресора. Зараз вони прибули додому для відновлення сил. 

Сьогодні начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк нагородив подяками та подарунками трьох військовослужбовців за успішне піврічне виконання бойових завдань щодо відбиття збройної агресії російської федерації. 

«Дякуємо вам за те, що продовжуєте захищати нашу країну та боронити її від ворогів. Ми дуже цінуємо та підтримуємо вас. Ми точно знаємо, що з вами — Україна обов’язково переможе», — зазначив Степан Кулиняк.

Серед нагороджених солдатів двоє жінок та один чоловік. Нашу країну захищають рівнозначно як і чоловіки, так і жінки. Усі вони формують важливу частину української армії, яка сьогодні є однією із найсильніших у Європі та у світі загалом. Нею продовжують захоплюватись.

Боротьба продовжується. Ми робимо все можливе в тилу, щоби українські захисники та захисниці відчували підтримку та силу у бою проти російських загарбників.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:31
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.