День державної служби: Степан Кулиняк подякував колегам за командну роботу

День державної служби: Степан Кулиняк подякував колегам за командну роботу

 Щороку 23 червня державні службовці відзначають своє професійне свято. У цю дату також святкується День держслужбовця ООН.

Після щоранкової хвилини мовчання зі вшанування пам’яті загиблих внаслідок збройної агресії росії проти України начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк подякував колегам за професіоналізм, ефективну командну роботу та привітав з професійним святом. 

 “Минулого року ми святкували День державної служби під час пандемії — всі були в масках, сьогодні ми несемо свою державницьку службу в ще гірших умовах — в умовах війни. Ми з вами стали військовою адміністрацією і кожен з вас взяв на себе не легкий, але дуже відповідальний шмат роботи. Кожен з вас на своєму місці робив і робить те, що має робити. Сьогодні особливо щиро вірю в те, що ця війна якнайшвидше закінчиться, а Україна стане частиною Європейського Союзу, а ми з вами ще більше пишатиметься своїм званням держслужбовця. Слава Україні!” — сказав Степан Кулиняк.

Відтак очільник Дрогобиччини «за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня державної служби» нагородив держслужбовців почесними грамотами голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та подяками Дрогобицької районної деожавної адміністрації, додавши, що в час війни — державна служба особливо важлива та цінна для країни і суспільства.

Нагадаємо, що День державної служби відзначають службовці згідно з Указом Президента України «Про День державної служби» від 4 квітня 2003 року.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:41
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.