Степан Кулиняк подякував представникам міжнародної благодійної організації «Людина в біді» за підтримку ВПО

Степан Кулиняк подякував представникам міжнародної благодійної організації «Людина в біді» за підтримку ВПО

Днями у Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбулась зустріч начальника РВА Степана Кулиняка з представниками міжнародної благодійної організації «Людина в біді».

Лише фінансова допомога внутрішньо перемішеним особам Дрогобицької громади від чеської міжнародної благодійної організації «Людина в біді» склала близько 14 мільйонів гривень.

Ще навесні більше 2 тисяч осіб, які відгукнулися на заклик Дрогобицької районної державної адміністрації, отримали кошти у сумі 6600 гривень кожен. Однак на цьому діяльність організації не зупинилася. 

За останні декілька місяців організація «Людина в біді» забезпечила гуманітарною допомогою, зокрема харчуванням, 5 колективних притулків у Дрогобичі та 6 у Стебнику. Вони в тому числі надавали меблі, розкладачки для сну, одяг, постільну білизну, рушники та багато іншого.

Зараз активно працюють над тим, щоб облаштувати для потреб ВПО частину приміщень дитячого садка №12 та гімназії №5 у Дрогобичі. У колишній школі №15 у Дрогобичі та у Народному домі у Стебнику планують створити дитячі простори, мета яких допомогти інтегруватись дітям-переселенцям у нове середовище.

Відтак Степан Кулиняк подякував представникам організації, які працюють у нашому регіоні майже з початку повномасштабного вторгнення та відзначив подяками.

«Саме робота таких організацій показує нам міжнародну солідарність та допомагає у боротьбі. Сподіваємось, що спільно нам все вдасться, оскільки ми мусимо допомогти нашим землякам, які через російську агресію втратили дах над головою», — зазначив начальник Дрогобицької РВА.

Принагідно сторони обговорили можливість допомоги іншим територіальним громадам району, зокрема Східниці, Бориславу і Меденичам. Основне, що будемо намагатися разом зреалізувати, як наголосив Степан Кулиянк, це облаштувати нові помешкання для наших внутрішньо переміщених земляків, розглядаємо можливість співфінансування з різних бюджетів та фондів.

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:59
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.