Степан Кулиняк подякував рятівникам, які винесли з вогню 56-річного дрогобичанина

Степан Кулиняк подякував рятівникам, які винесли з вогню 56-річного дрогобичанина

У Дрогобичі 7 лютого сталася пожежа в багатоповерхівці на вулиці М.Грушевського, 44. У цей момент повз будинок проходили четверо товаришів. Троє з них за професією рятувальники, але цей день – вони не були на службі та не мали жодного спорядження чи захисту. Однак при цьому кинулись у палаючий будинок, з однієї з квартир якого винесли 56-річного чоловіка вже з 70% опіками тіла. 

Це Андрій Фок — начальник караулу 7-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Трускавець, Андрій Живчин та Іван Слуцький — головні інспектори Дрогобицького районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області, а також Олег Венц — мешканець сусіднього будинку.

У середу, 9 лютого, голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк подякував чотирьом відважним рятівникам за мужність, відвагу та врятоване людське життя.

«Дуже дякую вам, що спрацювали швидко, мужньо та відважно. Бо ніхто не знає, якби склалася доля постраждалого, якщо його вчасно не локалізували з вогню. Ваша професія цілком відповідає особистісним рисам», — зазначив Степан Кулиняк.

Додамо, що пожежа обійшлась без летальних наслідків. Коли бригада Дрогобицьких рятувальників прибула на місце події, то із задимленого будинку визволили ще 8 людей, з них 3 маленьких дітей.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:54
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.