Понад 1000 учнів з числа ВПО навчаються у школах Дрогобицького району

Вже близько двох місяців як у школах Дрогобицького району відновили навчальний процес. Окрім місцевих учнів дистанційне навчання у районі організували і для внутрішньо переміщених дітей.

Як повідомляють в управлінні гуманітарної політики Дрогобицької РВА, в ліцеях та гімназіях Дрогобицького району навчаються 1077 учнів-вимушених переселенців. У Дрогобицькій громаді до навчального процесу долучились 421 учнів, Трускавецькій – 362 учнів, Бориславській – 165 учнів, Східницькій – 87 та Меденицькій – 42 учнів.

Прийом таких дітей відбувається за спрощеною процедурою – батькам слід прийти в навчальний заклад та подати відповідну заяву.

З 80 навчальних закладів, які працюють у Дрогобицькому районі,  7 навчаються очно, 71 – дистанційно та 2 школи обрали для себе змішану форму навчання.

Додамо, що за інформацією управління гуманітарної політики, 4 180 учнів Дрогобицького району через збройну агресію росії проти України перебувають за кордоном.