У Дрогобицькому районі зроблено понад 25 тисяч щеплень від COVID-19

У Дрогобицькому районі зроблено понад 25 тисяч щеплень від COVID-19

За минулу добу, 12 серпня, у Дрогобицькому районі від COVID-19 провакцинували 502 осіб.

 

У Дрогобицькій ТГ – 363 осіб, Трускавецькій ТГ – 70 осіб, Бориславській ТГ – 20 осіб, Меденицькій – 15 осіб. У Східницькій ТГ за перший день вакцинальної кампанії прищепили 34 осіб.

Першу дозу вакцини отримали – 408 осіб, другу дозу – 94.

Прищеплють мешканців Дрогобицького району препаратами CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer та Moderna.

Загалом, з початку вакцинальної кампанії у Дрогобицькому районі зроблено 25 082 щеплень проти коронавірусу. З них першу дозу отримали 16 537 осіб, повний курс вакцинації проти COVID-19 отримали 8 545 осіб.

У Дрогобицькій ТГ першою дозою вакцини прищепили – 8 696 осіб, повний курс – 4 935.

У Трускавецькій ТГ перша доза – 4 854 осіб, повний курс – 2 820.

У Бориславській ТГ перша доза – 2 511осіб, повний курс — 652.

У Східницькій ТГ перша доза – 19 осіб, повний курс – 15.

У Меденицькій ТГ перша доза – 457 осіб, повний курс – 123.

Нагадаємо, у Східницькій громаді у четвер, 12 серпня, стартувала вакцинація проти COVID-19.

Пункти щеплень у Дрогобицькому районі розміщені:

— у Дрогобицькій громаді — на базі КНП «Дрогобицька міська поліклініка», КНП «Дрогобицька районна лікарня» та КНП «Стебницька міська лікарня»

— у Трускавецькій громаді – КНП «Трускавецька міська лікарня»

— у Бориславській громаді — КНП «Центральна міська лікарня міста Борислав»

— у Меденицькій громаді – КНП «Меденицька лікарня»

— у Східницькій громаді — у смт Підбуж за адресою вул. І. Франка, 32 та у селі с. Новий Кропивник за адресою вул. Довбуша, 14.

Окрім цього, у Дрогобичі на базі Центру культури та мистецтв «Каменяр» (колишній районний народний дім) розміщений Центр вакцинації населення, який працює щоденно.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:14