У Дрогобицькому районі зробили понад 30 тисяч щеплень від COVID-19

У Дрогобицькому районі зробили понад 30 тисяч щеплень від COVID-19

З початку вакцинальної кампанії у Дрогобицькому районі зроблено 30 147 щеплень проти коронавірусу. З них першу дозу отримали 18713 осіб, повний курс вакцинації проти COVID-19 пройшли 11 434 осіб.

Прищеплють мешканців Дрогобицького району препаратами CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer та Moderna.

У Дрогобицькій ТГ першою дозою вакцини прищепили – 9 870 осіб, повний курс – 6 256.

У Трускавецькій ТГ перша доза – 5 394 осіб, повний курс – 3 579.

У Бориславській ТГ перша доза – 2 803 осіб, повний курс — 1 337.

У Східницькій ТГ перша доза – 120 осіб, повний курс – 28.

У Меденицькій ТГ перша доза – 526 осіб, повний курс – 234.

Пункти щеплень у Дрогобицькому районі розміщені:

— у Дрогобицькій громаді — на базі КНП «Дрогобицька міська поліклініка», КНП «Дрогобицька районна лікарня» та КНП «Стебницька міська лікарня»

— у Трускавецькій громаді – КНП «Трускавецька міська лікарня»

— у Бориславській громаді — КНП «Центральна міська лікарня міста Борислав»

— у Меденицькій громаді – КНП «Меденицька лікарня»

— у Східницькій громаді — у смт Підбуж за адресою вул. І. Франка, 32 та у селі с. Новий Кропивник за адресою вул. Довбуша, 14.

Окрім цього, у Дрогобичі на базі Центру культури та мистецтв «Каменяр» (колишній районний народний дім) розміщений Центр вакцинації населення, який працює щоденно.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:42