Дрогобицька та Східницька громади потребують 10 автобусів для підвозу школярів

Дрогобицька та Східницька громади потребують 10 автобусів для підвозу школярів

У громадах Дрогобицького району частину шкільних автобусів забрали на потреби Збройних Сил України. Через повномасштабне вторгнення російської федерації, «школярики» виконують зовсім нешкільні функції. 

Низка шкіл Дрогобицького району готується до початку навчання в очному форматі з дотриманням усіх безпекових заходів. Для деяких навчальних закладів відновлення офлайн-навчання означає й відновлення організації доїзду школярів. Для того, аби кожна школа змогла організовано розпочати новий навчальний рік, Дрогобицька РВА зібрала потребу у шкільних автобусах серед шкіл громад району. З 5 територіальних громад Дрогобицька та Східницька громади оголосили потребу у 10 шкільних автобусів.

Як повідомляють в управлінні гуманітарної політики Дрогобицької РВА, листи про необхідну кількість шкільних автобусів скерували до Львівської обласної військової адміністрації, яка за рахунок співпраці з міжнародними благодійними фондами, вживатиме необхідних заходів для забезпечення навчальних закладів транспортними засобами.

У Східницькій громаді шкільні автобуси необхідні для Підбузької, Новокропивницької та Смільнянської шкіл. У Дрогобицькій громаді – для Добрівлянської, Рихтицької, Нагуєвицької, Медвежанської, Лішнянської, Нижньогаївської та Бистрицької шкіл.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:08
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.