У Дрогобицькому районі організували свято Миколая для потребуючих дітей

У Дрогобицькому районі організували свято Миколая для потребуючих дітей

Напередодні свята Миколая, 17 грудня, у Дрогобицькому районі організували подарунки та солодощі для потребуючих дітей.

Завдяки підтримці голови Львівської ОДА Максима Козицького та  Львівської обласної державної адміністрації, ГО «Народна Самооборона Львівщини», ГО «Ротарі клуб «Львів Інтернешнл», партнерів з Німеччини «WPK Weihnachtspackchenkonvoi gGmbH» та перевізників приміських маршрутів Дрогобицького району у п’яти територіальних громадах дітям вручили подарунки, привітавши їх зі святом Миколая. До організації долучились також і голови територіальних громад – Андрій Кульчинський, Ігор Яворський, Іван Піляк, Михайло Живчин. 

«Подарунки, які викликали багато радісних емоцій у малечі, отримали діти різного віку та життєвих обставин. Сьогодні усі вони відчували любов, опіку, турботу, а найголовніше – віру у диво. І в те, що Миколай про них не забуде. Для мене була велика радість бачити дитячі усмішки та дитинний захват, коли, простягаючи кожній дитині дарунок – вона у відповідь дарує свій щирий, наївний погляд, відкрите серце. Безпосередність та простоту. Це і є найцінніше. Бо у дитячих очах вміщається увесь світ. Те, чого не побачиш в обрисах дорослих людей», – сказав голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Так, Степан Кулиняк разом із першим заступником Романом Шлярпом особисто відвідали Трускавецьку, Меденицьку, Східницьку, Бориславську та Дрогобицьку громади району.

Особливо важливо було створити свято дива для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та тих, котрі опинились у непростих життєвих обставин.

«Знаю, що таким дітям потрібна підтримка та допомога не лише 19  грудня, а весь час. Проте цей день зумів занурити усіх нас в атмосферу Різдвяного дива та відчувати любов до ближніх», – додав голова Дрогобицької РДА .

Окрім того, подарунки від святого Миколая вручили дітям із Благодійного Фонду «Карітас СДЄ УГКЦ» із соціального центру «Разом сильніші» та відвідали спільноту взаємодопомоги для безхатьків «Наша Хата», що у Дрогобичі на вулиці Козловського.

У «Нашій Хаті» зараз проживає декілька сімей і серед них 12 дітей. Тому отримати подарунки та вітання було передусім радісно як і для дітей, так і для їхніх батьків, котрі всупереч всьому продовжують боротись за своє місце в суспільстві.  Важливо, у нашому регіоні є ініціативи, котрі підтримують незахищені верстви населення – стають на бік найслабших. За словами Степана Кулиняка, завданням команди Дрогобицької РДА є допомагати таким людям, а передовсім їхнім дітям. Бути співучасниками соціалізації та опіки.

Перевізники, котрі долучились та допомогли подарунками малозабезпеченим дітям:

▪︎МКП «Транс-Екіпаж»

▪︎ТзОВ «Канзас»

▪︎ТзОВ  «Сігма»

▪︎МПП  «Транспортник»

▪︎МПП  «Західтранс»

▪︎ПП «Галич-Авто»

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:51
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.