Учні Дрогобицької та Східницької громад отримають 6 автобусів «Школярик»

Учні Дрогобицької та Східницької громад отримають 6 автобусів «Школярик»

Для забезпечення якісного освітнього процесу в умовах очного навчання, яке незважаючи на воєнний стан намагаються забезпечити усі громади району, Дрогобицька та Східницька громади отримають шкільні автобуси. Ці громади заявляли про таку потребу та долучилися до закупівлі на умовах співфінансування. 

Загалом за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів для області закуплять 70 «школяриків», з них 6 – для Дрогобицького району. П’ять автобусів отримає Дрогобицька громада, один – Східницька. Загальна вартість такої закупівлі становить понад 207 млн грн, з них: 80 млн 605 тис. грн – кошти державної освітньої цільової субвенції на придбання «школяриків»; 61,8 млн – співфінансування з обласного бюджету; 65,3 млн грн – співфінансування з бюджетів громад.

Меденицька, Трускавецька та Бориславська громади, за словами начальника відділу освіти, охорони здоров’я, молоді та спорту Дрогобицької РВА Петра Сушка, закрили потребу у «школяриках» минулих років. До кінця року школи отримають усі очікувані «школярики», кожен з яких українського виробництва та розрахований на 30 пасажиромісць.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:43