БФ «З янголом на плечі» продовжує допомагати потребуючим у Дрогобицькому районі

БФ «З янголом на плечі» продовжує допомагати потребуючим у Дрогобицькому районі

Минулого тижня представники Благодійного фонду «З янголом на плечі» привезли гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених сімей, в тому числі і продуктові набори, які проживають у Дрогобицькому районі.

Сьогодні організація «З янголом на плечі» привезла гуманітарний конвой для дітей з сімей соціально-незахищених категорій нашого району. Сюди увійшли меблі, шкільні ранці та приладдя, одяг, взуття, а також багато необхідного. Ці речі сім’ям адресно доставили у домівки.

Начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк особисто подякував БО «З янголом на плечі», вручивши офіційну подяку.

«Не втомлюємося щиро дякувати всім, хто використовує всі можливі методи, щоб допомагати нашим переселенцям, а також місцевим мешканцям. Під час війни всі сильно закцентували увагу на ВПО, але наші соціально незахищені категорії населення теж нікуди не зникли. Тому піклуємося про всіх, бо всі свої», — зазначив Степан Кулиняк.

Нагадаємо, минулого тижня 380 вимушених переселенців з Дрогобицького району зареєструвались на отримання криптовалюти від біржі «Binance».

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:53
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.