Пошук за тегом «реформа»
Сьогодні, 9 лютого, у Дрогобичі з робочим візитом перебувала заступниця міністра освіти і науки України Надія Кузьмичова.
Зміни готуються до впровадження вже з 1 січня 2025 року.
З 2027 року стартує реформа старшої школи. Її суть полягає у створенні профільних ліцеїв, де навчатимуться лише учні 10-12 класів.
Про це сьогодні йшлося під час понеділкової наради, яку провів голова райдержадміністрації Степан Кулиняк. Так, продовжується процес реформування системи соціального захисту населення.



