Пошук за тегом «пожежний автомобіль»
Вчора, 21 лютого, начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк спільно із начальником Яворівської районної військової адміністрації Ярославом Коминським та командою Волонтерського Центру «КОЛО» передали пожежний
Днями з робочим візитом до Дрогобицької РВА прибув начальник Бердянської районної військової адміністрації Олексій Бакай.
Машину вдалося отримати за співпраці Дрогобицької районної військової адміністрації з адміністрацію польського міста Санок.
Днями на Дрогобиччину прибув вже другий пожежний автомобіль від ордену Братів Боніфратрів та римо-католицької громади костелу Святого Варфоломея, що у Дрогобичі.
Новенький пожежний автомобіль вартістю понад 3 мільйони гривень на потреби Дрогобицького району передали брати Римо-Католицької Церкви ордену Братів Боніфратрів.




