Римо-католицька громада передала для Дрогобицького району вже другий пожежний автомобіль

Римо-католицька громада передала для Дрогобицького району вже другий пожежний автомобіль

Днями на Дрогобиччину прибув вже другий пожежний автомобіль від ордену Братів Боніфратрів та римо-католицької громади костелу Святого Варфоломея, що у Дрогобичі.

 

Поблагословив «пожежну» на добру і мирну службу отець Мирослав Лех. За його словами, це вже другий такий автомобіль, який для району передав орден Братів Боніфратрів.

 

Спецтранспорт великий за розмірами та вміщає в себе необхідну кількість аварійно-рятувального обладнання та пожежно-технічного інструменту, в тому числі цистерн з водою. Якщо пожежний автомобіль тривалий час працює над ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, то часу на забір води немає, тому важливо, щоб цистерни для води мали великі об’єми, — пояснюють рятувальники.  Тут вміщається 5 тонн води.

 

«Попередня «пожежна» від римо-католицької громади вже відправилася у межах ініціативи очільника Львівщини Максима Козицького «1000_автомобілів_свободи» на потреби однієї з військових частин, інша — працюватиме на благо Східницької громади», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк, якому і передали ключі від машини.

Отриманий спецтранспорт, як додав Степан Кулиняк, передадуть на потреби Дрогобицького районного управління ДСНС України у Львівській області.

Також очільник Дрогобиччини подякуавав римо-католицькій громаді за постійну роботу і підтримку в найтемніші часи.

Зазначимо, за минулий тиждень з Дрогобиччини для наближення перемоги спільно з волонтерами та благодійниками відправили 6 автомобілів у межах ініціативи очільника Львівщини Максима Козицького «1000_автомобілів_свободи».

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:40