Запоріжжя отримало від Дрогобиччини пожежний автомобіль

Днями з робочим візитом до Дрогобицької РВА прибув начальник Бердянської районної військової адміністрації Олексій Бакай. У межах зустрічі начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк передав колезі ключі від пожежного авто. У знак подяки Олексій Бакай вручив очільнику Дрогобиччини почесну грамоту.

Пожежну машину передають саме для району-побратиму Бердянщини. У свій пожежний арсенал його отримає місцева Чернігівська громада, яка як і сам Бердянськ зараз перебуває в тимчасовій російській окупації, а місцеві мешканці та влада були змушені виїхати у підконтрольне Україні Запоріжжя.

«Враховуючи ситуацію на Запоріжжі, ми вирішили передати її бердянським колегам, адже там вона точно стане у нагоді місцевій пожежній частині Чернігівської громади.
Нехай допомагає нашим землякам ліквідовувати всі надзвичайні ситуації, які нещадно завдає ворог. Готові і надалі підтримувати та допомагати, адже лише будучи одним цілим зможемо перемогти у цій війні», — зазначив Степан Кулиняк.


Також у межах зустрічі домовились про подальшу співпрацю, в тому числі підтримку вимушених переселенців, які мешкають у нашому районі.