Пошук за тегом «обмеження»
Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, з 00:00 годин 22 листопада всі пасажирські перевезення автомобільним та залізничним транспортом в межах Львівської області почали здійснюватися лише за наявності
З 22 листопада у дію вступають нові правила щодо пасажирських перевезень автомобільним та залізничним транспортом у межах Львівської області.
У зв’язку із зростанням кількості хворих на COVID-19, госпіталізацій та смертності, районна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення посилити карантинні обмеження на території Дрогобицького району.
Відсьогодні в усіх регіонах країни запроваджується «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Це означає додаткові обмеження щодо дистанції та кількості місць у громадських закладах.



