Пошук за тегом «на щиті»
На щиті повернувся воїн з Бориславської громади Віктор Русецький. Він служив з 2022 року. Народився Віктор Русецький 31 січня 1973 року в м. Борислав.
У бою загинув дрогобичанин Віталій Черніков, який добровільно став на захист рідної країни в час повномасштабного вторгнення ворога. Він народився 15 березня 1989 року у Дрогобичі.
Під час виконання бойового завдання, загинув військовий Сергій Сухар. Він захищав Україну під час проведення АТО та знову став на оборону Батьківщини.
Дрогобицька громада прощається з Володимиром Колодчаком та Олександром Гнатенком. Володимир Колодчак служив помічником гранатометника мотопіхотного спеціалізованого батальйону «ШКВАЛ».
На щиті повернувся до Дрогобицької громади 46-річний Тарас Мельник. Він брав участь у військових діях ще у 2014 році, а у 2023 році добровольцем пішов на фронт. Воїн народився 27 листопада 1978 року у Дрогобичі.
У Краматорському районі Донецької області загинув воїн з Дрогобицької громади – Степан Кушнір. Він з перших днів повномасштабного вторгнення стояв на захисті рідної країни від російської окупації.
Захищаючи Україну від ворога, загинув дрогобичанин Микола Костирко. Він з лютого 2024 року вважався зниклим безвісти.
Під час виконання бойового завдання у Донецькій області загинув Юрій Андрушків. Чоловік служив кулеметником, йому навіки 44 роки. Народився Юрій Андрушків 12 травня 1980 року в Бориславі.
Під час лікування помер захисник з Бориславської громади 54-річний Василь Твердак. В останню путь захисника провели 24 грудня.








