Пошук за тегом «ліс»
Студенти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка спільно з керівництвом Дрогобицької РВА висадили «Ліс перемоги» у Гаївському лісі.
У зв’язку з підвищенням температури повітря, зростає рівень пожежної небезпеки. Відтак, з метою запобігання виникненню пожеж, від квітня в області діють певні обмеження в лісах. Це стандартна щорічна процедура.
Мешканець Верхніх Гаїв звернувся до Дрогобицької райдержадміністрації з повідомленням про те, що при в`їзді у село наскладовано великий обсяг деревини.


