Студенти ДДПУ ім. Івана Франка висадили «Ліс перемоги»

Студенти ДДПУ ім. Івана Франка висадили «Ліс перемоги»

 

Студенти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка спільно з керівництвом Дрогобицької РВА висадили «Ліс перемоги» у Гаївському лісі. Долучився до акції разом зі студентами начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

 

 Висаджувала активна молодь дерева-модрини.

 

 «Дякую всім вам за таку злагоджену роботу та активність. Бережемо ліси заради України та майбутніх поколінь. «Ліс Перемоги» — це свідчення нашої віри у ЗСУ і силу народу. «Ліс Перемоги» стане нагадуванням нашим внукам про наші героїчні часи», — подякував студентам Степан Кулиняк.

 

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:09