Студенти ДДПУ ім. Івана Франка висадили «Ліс перемоги»

Студенти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка спільно з керівництвом Дрогобицької РВА висадили «Ліс перемоги» у Гаївському лісі. Долучився до акції разом зі студентами начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Висаджувала активна молодь дерева-модрини.
«Дякую всім вам за таку злагоджену роботу та активність. Бережемо ліси заради України та майбутніх поколінь. «Ліс Перемоги» — це свідчення нашої віри у ЗСУ і силу народу. «Ліс Перемоги» стане нагадуванням нашим внукам про наші героїчні часи», — подякував студентам Степан Кулиняк.

