Пошук за тегом «голодомор»
Сьогодні, традиційно у четверту суботу листопада, українці згадують страшний злочин проти нашої нації – голодомор, що влаштувала радянська система, геноцид, який мав тяжкі наслідки для України.
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2024 році цей день припадає на 23 листопада.
«За» резолюцію проголосували 507 депутатів, 12 висловилися проти.
Ми пам'ятаємо та бережемо пам'ять про всіх тих українців, яких сталінський режим жорстоко вбивав у 1933 - 1944 роках, спричинивши одну з найбільших трагедій України - Голодомор.
«Пам’ятаємо. Єднаймося. Переможемо»: 26 листопада Дрогобиччина долучиться до щорічної ініціативи вшанування пам’яті жертв Голодоморів.
У цю суботу, 27 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв Голодоморів. День пам'яті відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських Указів 1998 та 2007 років.
Під час робочого візиту до США Президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська відвідали Меморіал жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні, відкритий у листопаді 2015 року в центрі Вашингтона.






