Пошук за тегом «вшанування героїв»
У День Героїв на Дрогобиччині вшанували пам’ять полеглих воїнів та відзначили Захисників, які боронили Україну й зазнали важких поранень у війні проти російського агресора.
Напередодні Різдва у Дрогобичі відбулася традиційна передача Вифлеємського вогню миру — символу надії, добра та єдності.
21 листопада в ЗЗСО №1 Борислава відбулося урочисте відкриття та освячення пам’ятних таблиць п’ятьом полеглим воїнам, випускникам школи: Тарасу Кутерещину, Роману Іванишину, Миколі Кунціву, Дмитру Кирче
У Бориславській громаді до Дня Незалежності України представили Електронну Алею Героїв.
У Дрогобицькій громаді 24 серпня освятили ще 11 портретів полеглих Героїв. Цього дня за участі духовенства відбулася панахида на Алеї Пам’яті.




