У Дрогобичі вшанували пам’ять полеглих Захисників запаленням лампадок від Вифлеємського вогню миру

У Дрогобичі вшанували пам’ять полеглих Захисників запаленням лампадок від Вифлеємського вогню миру
Напередодні Різдва у Дрогобичі відбулася традиційна передача Вифлеємського вогню миру — символу надії, добра та єдності.
 
Цьогоріч особливим місцем, де запалили лампадки від благодатного вогню, стала Алея Пам’яті з портретами загиблих Героїв України — вихідців із Дрогобицької громади.
 
Під час заходу вшанували пам’ять воїнів, які ціною власного життя боронили незалежність України, захищали мирне небо над українськими містами та стримували російську агресію. Їхній подвиг є прикладом мужності, самопожертви та незламності українського народу.
 
Передання Вифлеємського вогню миру родинам загиблих військовослужбовців ініціювала дружина полеглого воїна Юлія Кардаш.
 
Подія об’єднала у спільній молитві рідних полеглих Захисників, пластунів громади та представників влади. У заході взяли участь заступник начальника Дрогобицької районної військової адміністрації Ярослав Пецюх, а також працівники районної державної адміністрації.
 
Кожен із присутніх запалив лампадку від Вифлеємського вогню миру та, як символ незламної віри й світлої пам’яті, встановив її біля портретів полеглих Героїв.
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:26