У День Героїв на Дрогобиччині вшанували пам’ять полеглих воїнів та відзначили Захисників України

У День Героїв на Дрогобиччині вшанували пам’ять полеглих воїнів та відзначили Захисників, які боронили Україну й зазнали важких поранень у війні проти російського агресора.
Дрогобицька РВА з Дрогобицьким РТЦК та СП рідним загиблих військовослужбовців вручили високі державні нагороди, присвоєні посмертно.
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено:
- старшого сержанта Олександра Скіпіна;
- сержанта Петра Тарапацького;
- солдата Миколу Гичка;
- старшого сержанта Віктора Русецького.


Медаллю «За військову службу Україні» (посмертно) нагороджено сержанта Івана Рубаша.
Також начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк відзнаками Дрогобицької районної військової адміністрації нагородив військовослужбовців, які пройшли через бойові дії, отримали важкі поранення, але вистояли та продовжують бути прикладом мужності й незламності.
Відзнаки отримали:
- молодший сержант у відставці Андрій Манько;
- сержант запасу Василь Юзьвʼяк;
- майор запасу Григорій Штогрин;
- штаб-сержант запасу Олексій Казаков.
«День Героїв — це нагадування про жертовність українських воїнів, які в різні часи боролися за незалежність України, та про обов’язок кожного — пам’ятати полеглих і підтримувати тих, хто продовжує боротьбу сьогодні», — зазначив Степан Кулиняк.



Вічна пам’ять полеглим Героям. Честь і слава Захисникам.