Завтра на Дрогобиччині відвідуватимуть місця спочинку загиблих воїнів АТО

Завтра на Дрогобиччині відвідуватимуть місця спочинку загиблих воїнів АТО

29 серпня, яке цього річ припадає на неділю, в Україні — День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Його встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Під час чергового засідання Ради ветеранів АТО/ОСС при Дрогобицькій районній державній адміністрації обговорили план заходів з вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців нашого району.

Участь у засіданні Ради взяв голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Як йшлося під час наради, на території Дрогобицького району є 74 захоронення загиблих воїнів у всіх 5 територіальних громадах.

Так, у День пам‘яті захисників України ветерани АТО, родичі загиблих воїнів, керівництво громад та району вшанує пам‘ять загиблих, відвідавши їх могили.

Також у День пам’яті захисників України передбачено приспущення Державного прапора України, а о 10:00 всі повинні долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання, коли кожен українець схиливши голову може подякувати загиблим захисникам та виявити їм пошану.

«Україна щодня пам’ятає воїнів, які поклали своє життя за її волю та незалежність, але цей день, 29 серпня, – для гідного вшанування їхньої пам'яті. Тож давайте разом у цей день спинимось та схилимо голову у вдячності перед загиблими захисникам за мир у наших домівках.Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам, які стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них», — зазначив Степан Кулиняк.

Також під час засідання голова Дрогобицької РДА відзначив подякою та цінним подарунком учасників АТО, які не змогли долучитися до святкових заходів напередодні 30-річчя Незалежності України.

Так, цінним подарунком – годинником Львівської обласної державної адміністрації нагородили ветеран АТО/ООС Леоніда Федевича. Подяку та годинник Дрогобицької районної державної адміністрації отримав ветеран АТО/ОСС Василь Кулинич.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:12
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.