Воїни АТО Дрогобиччини в честь загиблих побратимів встановили на Говерлі пам’ятну таблицю

Воїни АТО Дрогобиччини в честь загиблих побратимів встановили на Говерлі пам’ятну таблицю

Сьогодні, 7 вересня, ветерани АТО/ООС Дрогобицького району піднялися на найвищу точку України – гору Говерлу. До 30-ї річниці Незалежності України воїни встановили на вершині пам’ятну таблицю на честь своїх загиблих побратимів під час російсько-української війни, а також для пошанування тих, хто продовжує їх справу.

Ініціаторами встановлення пам’ятної таблиці на Говерлі виступили самі ж ветерани Дрогобицького району. Чимало з них входять до складу Ради ветеранів АТО/ООС при Дрогобицькій районній державній адміністрації.

Разом із побратимами 80-ти кілограмову пам’ятну таблицю на вершині гори встановив заступник голови Дрогобицької РДА Йосип Пономаренко.

«Цей символічний вчинок ми присвятили 30-річчю відновлення незалежності України. Нести майже 100-кілограмову гранітну плиту на вершину Говерли було непросто, але ми впоралися і тепер на найвищій точці України закарбована пам’ятка, яка нагадуватиме кожному про найважливіше: про любов до своєї країни, за яку тисячі військових віддали своє життя. Про війну, яка досі триває. А ще – про те, що важливо не забувати це навіть далеко від регіонів, де продовжуються військові дії.

Наша справа, наша спільна мета – розбудова вільної України. І хай би яким важким не був шлях до неї – ми впораємося», — зазначив учасник бойових дій на Сході України, заступник голови Дрогобицької РДА Йосип Пономаренко.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
21:24
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.