Майже 300 мешканців Дрогобиччини отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19

В Україні лише нещодавно дозволили введення бустерної дози вакцини проти COVID-19. Вона посилює імунну відповідь та ефективність проти різних актуальних варіантів коронавірусу SARS-CoV-2.
В Україні вже майже 100 тис. громадян отримали третє щеплення, у Дрогобицькому районі – майже 300 осіб.
Про це повідомляють в управлінні гуманітарної політики Дрогобицької РДА.
Загалом зростають темпи вакцинації у порівнянні зі святковим тижнем. За інформацією управління гуманітарної політики, минулого тижня у Дрогобицькому районі було щеплено 3 327 осіб, а від початку кампанії з вакцинації зроблено 138 тисяч щеплень.