За період «нульового розмитнення» на Дрогобиччину в’їхало у 5,5 разів більше автомобілів

За період «нульового розмитнення» на Дрогобиччину в’їхало  у 5,5 разів більше автомобілів

Впродовж пільгового періоду розмитнення транспортних засобів у Дрогобицькому районі з-за кордону ввезли у 5,5 разів більше транспортних засобів, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляють у Дрогобицькому регіональному територіальному сервісному центрі  МВС №4642.

Нагадаємо, з 5 квітня по 1 липня в Україні діяв закон про «нульове розмитнення», яким українців звільнили від оподаткування ввезених транспортних засобів.

З 5 квітня по 1 липня у ТСЦ МВС №4642 провели 2671 реєстраційну операцію з транспортними засобами, які було ввезено з-за кордону. За один день фахівці Центру в середньому реєстрували 75 автомобілів. За аналогічний період минулого року було проведено 487 реєстраційних операцій транспортних засобів, які було ввезено з-за кордону, що у 5,5 разів менше.

Зборів на обов’язкове пенсійне страхування при першій реєстрації легкових автомобілі власниками транспортних засобів було сплачено близько 10 мільйонів гривень.