Автомобілі свободи: з Дрогобиччини вирушили ще сім пікапів на лінію фронту

Автомобілі свободи: з Дрогобиччини вирушили ще сім пікапів на лінію фронту

Ворог продовжує атакувати українські позиції, проте наша армія дає гідну відсіч, продовжуючи боротьбу.

На Львівщині триває проєкт «1000 автомобілів свободи», який ініціював голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. Його мета якого – допомогти армії, об’єднавши зусилля.

В межах ініціативи цього тижня з Дрогобиччини вирушили ще сім автівок на лінію фронту для зміцнення позицій українських захисників та захисниць.

За підтримки Благодійного Фонду “Коло”, який придбав 5 таких необхідних засобів пересування, Дрогобицька районна військова адміністрація передала на лінію фронту автівки для ефективнішої роботи наших ЗСУ. Ще 2 авто було придбано від місцевих благодійників — Ігоря Сагана та Богдана Джавали. Серед них є і два автомобілі швидкої допомоги. Їх одразу передали на конкретні військові формування, бо під час війни «швидкі» задіюють в рази більше, ніж у мирному житті.

“Війна втомлює. Але не нас. Бо наше головне завдання у цій боротьбі — перемогти ворога. І ми неодмінно його здолаємо. Вони — ті, хто руйнують та знищують. Ми ж нація освічених, ідейних, хоробрих. Тих, хто створює, розбудовує та вдихає життя навіть там, де ворог намагається влучити останніми ракетами”, — сказав начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк під час передачі автівок на лінії фронту для ЗСУ.

Позашляховики є важливим елементом ведення боротьби на лініях фронту, оскільки  за допомогою цих пікапів легше доставляти гуманітарні вантажі, перевозити поранених, швидше та оперативно виконувати бойові завдання.  А після перемоги їх використовуватимуть для розмінування, доставки будівельних матеріалів та патрулювання кордону.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:14
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.