З Дрогобиччини на передову відправили ще одну швидку та вантажний автомобіль

З Дрогобиччини на передову відправили ще одну швидку та вантажний автомобіль

Дрогобиччина продовжує підтримувати українську армію. 

У четвер, 12 травня, з Дрогобича відправили ще одну карету швидкої допомоги, а також вантажний автомобіль на потреби Збройних сил України. Допомогу вдалось зібрати  та передати на лінію фронту у партнерстві Дрогобицької районної військової адміністрації та Благодійної організації “Благодійний Фонд”“Коло”. 

Перед відправленням карети швидкої допомоги на фронт автомобіль освятив священнослужитель, спільно з присутніми помолившись за всіх воїнів — захисників та захисниць нашої країни у боротьбі проти російського ворога. 

“Сьогоднішня чергова відправка на фронт вкотре доводить, що попри понад 70-денну боротьбу, яка вже виснажує людей як морально, так і фінансово, ми не збираємось звикати чи миритися з поняттям “війна”. Великі та малі волонтерські організації, пересічні люди індивідуально чи у співпраці з нами продовжуємо допомагати армії. Бо перемогу здобуває нація, а не лише військовий чи економічний фронт поокремо. Обов’язково переможемо, але лише разом”, — зазначив голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Це вже не перша спільна робота Дрогобицької РВА та Благодійного фонду “Коло” на благо України. За час війни спільно вдалося передати для військових десятки автівок та тонни гуманітарної допомоги. Останній гумвантаж відправили вчора для евакуйованих мешканців Маріуполя.

“Сьогодні ми всі у певному сенсі є колом, яке об’єднується навколо спільної ідеї та задля перемоги. Дякую тим, хто долучається до волонтерських ініціатив. Особлива подяка Дрогобицькій районній військовий адміністрації за постійну підтримку та співпрацю”, — розповів представник Благодійної організації “Благодійний Фонд” “Коло” Олександр Юрков. 

Зазначимо, що  “Благодійний Фонд” “Коло” у мирний час функціонувала  як благодійна організація, а від початку повномасштабного російського вторгнення сформувала штаб підтримки Збройних сил України та цивільних в Україні. 

Карета швидкої допомоги та вантажний автомобіль, стануть необхідними для поранених бійців на передовій, яких зможуть швидко та оперативно доставляти до медичних пунктів та рятувати їхні життя.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:06
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.