З Дрогобиччини на Луганщину передали харчові продукти для ЗСУ

З Дрогобиччини на Луганщину передали харчові продукти  для ЗСУ

Сьогодні, 5 серпня, на Дрогобиччину з візитом приїхав голова  Сіверськодонецької районної державної адміністрації — Роман Власенко разом із першим заступником — Євгеном Ждановим.

Головна мета приїзду очільників у Дрогобицький район — передача гуманітарної допомоги для бійців ЗСУ. А також і для цивільного населення, яке зараз мешкає у східних частинах України у непростих умовах. 

З представниками Сіверськодонецької районної державної адміністрації зустрівся перший заступник начальника Дрогобицької районної військової адміністрації — Роман Шлярп та разом зі службовцями Дрогобицької РВА передали  харчові продукти та інші необхідні речі на лінію фронту для ЗСУ. Водночас перший заступник начальника Дрогобицької РВА зазначив, що у Дрогобицькому району зараз мешкає частина ВПО саме із Луганської та Донецької області, відтак взаємна допомога всім необхідним, зможе суттєво посилити зв'язки та гуртуватись задля перемоги.

Водночас голова  Сіверськодонецької районної державної адміністрації — Роман Власенко розповів про плани щодо створення хабів та центрів підтримки для внутрішньо переміщених українців у різних частинах України.

“Створення центрів підтримки для ВПО — важлива складова. Сподіваємось, що згодом за нашим прикладом такі центри з’являтимуться в інших областях країни”, — зазначив Роман Власенко. 

Нагадаємо, що  Сіверськодонецька районна державна  адміністрація   географічно зараз функціонує у місті Дніпрі, а робота зосереджена на тих територіях України, які підконтрольні українській владі.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:09
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.