На Дрогобиччині створили Міжвідомчу групу щодо мораторію на використання російськомовного культурного продукту

На Дрогобиччині створили Міжвідомчу групу щодо мораторію на використання російськомовного культурного продукту

Сьогодні, 28 січня, під головуванням заступника голови Дрогобицької РДА – Тараса Матолича відбулось засідання районної Міжвідомчої робочої групи щодо роз’яснення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту. До її складу увійшли працівники Дрогобицької районної державної адміністрації, правоохоронних органів та громадськості.

Усі присутні обговорили механізм проведення роботи з роз’яснення та інформування мораторію.

Заступник голови Дрогобицької РДА – Тарас Матолич акцентував, щоби інформування щодо мораторію відбувалось спільними зусиллями, але було структуроване та покрокове, оскільки промоція української мови та культури – пріоритет для нас. Особливо у час, коли російська агресія нарощує свої війська біля українського кордону.

В межах сьогоднішньої зустрічі Міжвідомча робоча група міркувала про те, що проблематичними залишаються у певному сенсі усі п’ять територіальних громад, де часткове використання російськомовного продукту створює негативний імідж регіону. Йшлось також і проте, що часто працівники транспортної галузі ігнорують мораторій та продовжують вмикати у маршрутках російську музику.  Відтепер Міжвідомча робоча група Дрогобицької РДА повинна забезпечити інформаційну та просвітницьку кампанію. Проводитиметься  систематична роз’яснювальна робота для публічних закладів Дрогобицького району, ресторанів,  кнайп, готельних комплексів, санаторіїв, закладів культури, окремих фізичних та юридичних осіб про недопустимість пропагування російськомовного продукту на Дрогобиччині.  

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:42
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.