З 14 лютого учні старших класів Дрогобиччини можуть повернутися до очного навчання

Вже з 14 лютого учні 5-11 класів, зважаючи на ситуацію із захворюваністю у навчальних закладах, можуть повернутися до очного навчання. Це зумовлено зменшенням захворюваності серед дитячого населення на COVID-19 на Львівщині. Проте рішення про повернення до очного навчання приймає адміністрація закладу освіти, відповідно до індивідуальних показників захворюваності.

Зокрема, у Департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА проаналізують показники захворюваності дітей Дрогобича, адже це одне із міст області, де були найвищі показники. Як розповів директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, зараз кількість дітей з COVID-19 у стаціонарах області коливається від 110 до 115 осіб, окрім того зменшується кількість звернень до медиків щодо дитячої захворюваності.

Проте слід враховувати, що навчання залишається дистанційним, якщо хворіє на COVID-19 або перебуває на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 більш як 50 % здобувачів освіти та персоналу.