Чи перейдуть школи Дрогобиччини на дистанційне навчання?

Чи перейдуть школи Дрогобиччини на дистанційне навчання?

На Львівщині продовжує наростати хвиля захворювань коронавірусної інфекції. Кількість хворих на вірус стрімко збільшується. У зв’язку з цим низка начальних закладів області переходить на дистанційне навчання.

У Дрогобицькому районі всі 80 освітніх навчальних закладів поки працюють у очному режимі. У Дрогобицькій та Трускавецькій громадах декілька класів у школах поокремо перейшли на дистанційне навчання через велику кількість захворювань серед учнів.

«На сьогоднішній день 10 класів у Трускавці та 3 класи у Дрогобичі уже працюють в режимі онлайн. Якщо ситуація із кількістю захворювань серед учнів і вчителів не змінюватиметься, то цілком ймовірно, що з наступного тижня школи району перейдуть на дистанційне навчання, відповідно до рекомендацій обласної комісії ТЕБ та НС», — зазначає начальник відділу освіти, охорони здоров’я, молоді та спорту  райдержадміністрації Петро Сушко.

Нагадаємо, з 19 січня Львівська область віднесена до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, який передбачає запровадження певних карантинних обмежень. Це стосується й діяльності закладів освіти.

Відповідно до протоколу та згідно з обмеженнями характерними для встановленого рівня епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти за умови захворюваності на ГРВІ більше як 50 % здобувачів освіти та/або персоналу закладів освіти.

Додамо, що за останні кілька днів на Львівщині різко зросла кількість хворих на ковід, грип та ГРВІ дітей. У зв'язку з поширенням захворюваності хворих на ковід дітей уже почали приймати всі дитячі лікарні Львова.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:19
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.