Вітання працівникам органів місцевого самоврядування Дрогобицького району

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Дрогобицького району! Депутати всіх рівнів!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди сьогоднішнього свята – Дня місцевого самоврядування! Свята місцевої демократії, свята тих, хто служить територіальним громадам, хто реалізує волю виборців у представницьких органах громад, свята усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт місцевих громад, зміцнення демократичних цінностей, основою яких є свобода та непорушність прав людини і громадянина.
Нехай Ваша професійність та досвід, відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, сприяють розбудові й розвитку територіальних громад району.
Від щирого серця бажаю вам здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри. Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, і Божою Милістю щира людська вдячність будуть нагородою за вашу нелегку працю.
Нехай повага, любов та підтримка ближніх зігріває серця серед щоденних турбот, а віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають Вам сили, наснаги, стійкості духу в нелегкій повсякденній праці.
З повагою,
Голова
Дрогобицької районної державної адміністрації Степан КУЛИНЯК