​Дрогобицька РДА звертатиметься у правоохоронні органи за фактами невиплати зарплати працівникам Бориславської міської лікарні

​Дрогобицька РДА звертатиметься у правоохоронні органи за фактами невиплати зарплати працівникам Бориславської міської лікарні

Голова Дрогобицької райдержадміністрації Степан Кулиняк доручив сектору соціально-трудових відносин звернутися у правоохоронні органи за фактами заборгованості по заробітній платі комунального підприємства «Центральна міська лікарня міста Борислава».

За оперативними даними проведеного моніторингу, у Бориславській міській лікарні порушуються строки виплати заробітної плати. Так, станом на 1 жовтня загальна сума заборгованості становить понад 1,3 млн грн перед 440 працюючими.

«Кожен, згідно із Законом України, має право на безпечні й належні умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом, та право на її своєчасне одержання. Права громадян тут понад усе. У нашому районі не повинні повторюватися події інших регіонів, коли працівники оголошували голодування через борги із зарплати. Тому завдання державних органів оперативно втрутитися у ситуацію та вирішити її», — зазначив Степан Кулиняк.

У разі підтвердження фактів безпідставної невиплати заробітної плати, за результатами перевірки, матеріали заходу контролю мають бути спрямовані до органів Національної поліції для порушення кримінального провадження по факту умисної невиплати заробітної плати медичним працівникам, що містить ознаки злочину, відповідальність за який передбачена статтею 175 Кримінального кодексу України.

Зазначимо, що попередньо заборгованість із виплати заробітної плати була зафіксована і у КНП «Дрогобицька міська поліклініка». Сума заборгованості становила майже 350 тисяч гривень, однак станом на 1 жовтня вона повністю погашена.

12:50
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.