Команда працівників Дрогобицької РДА відвідала театральну інклюзивну виставу «Погляд»

Команда працівників Дрогобицької РДА відвідала театральну інклюзивну виставу «Погляд»

30 листопада у Першому львівському театрі у Львові відбулась театральна «Погляд» — професійна інклюзивна вистава, що розповідає історії з життя, які стосуються кожного. Спектакль відвідала команда Дрогобицької районної державної організації, таким чином долучившись до підтримки інклюзивного мистецтва та його ролі в сучасному контексті.

Режисеркою та продюсеркою інклюзивної вистави стала Анастасія Войтюк, котра нещодавно приїжджала у Дрогобич та провела тренінг «Інклюзія у мистецтві» для працівників державних та недержавних структур, серед яких долучились і працівники Дрогобицької РДА.

Під час вистави професійні актори разом з глядачами рефлексувати на те, якою сьогодні є інклюзія в нашому особистому та професійному житті, а  також виразно показали, як можна залучати людей з інвалідністю до творення професійного мистецького продукту.

Знаково й те, що сьогодні, 3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, коли весь світ намагається нагадати про толерантність та рівні права до людей з інвалідність, їхнього співіснування в суспільстві, команда працівників РДА, завдяки виставі «Погляд» від львівських митців та акторів, глибше занурилась у тему інклюзії та перейняла певний досвід, котрий впроваджуватиме у своїй роботі.

Професійна інклюзивна вистава «Погляд» — це мистецький діалог між учасниками театральної студії «Журавка», що працює у Львівській спеціальній школі-інтернат №100 та професійними митцями зі Львова. Через гармонійне поєднання професійних мистецьких та терапевтичних соціальних цілей театральна вистава стала місцем знайомства та розвитку усіх її учасників – великої команди акторів, музикантів, художників, танцівників.

12:52
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.