На Дрогобиччині розпочали будівництво центру безпеки громадян

У Східницькій ТГ розпочали підготовчі роботи перед будівництвом центру безпеки громадян, де оперативного реагуватимуть на звернення під час надзвичайних ситуацій. Замовником будівництва є управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації. Центр відкриють до кінця року.

Загальна вартість робіт становить понад 23, 443 млн. грн. Фінансують роботи з державного та місцевого бюджетів протягом 2022-2023 років. Хід робіт з будівництва центру безпеки вже проінспектував начальник обласного управління капітального будівництва Роман Калагурський.

За його словами, підрядна організація проводить підготовку земельної ділянки під будівництво об’єкта, зокрема розчищає території та улаштовує фундамент.

«Центр безпеки громадян будують для оперативного реагування (до 20 хвилин) на звернення людей у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Головне завдання установи – ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, пожеж, аварій, а також надання допомоги при дорожньо-транспортних пригодах. Ініціатива сприятиме чіткій комунікації між службами швидкої медичної допомоги, національної поліції та пожежно-рятувального підрозділу. Йдеться про захист здоров’я та життя людей», – наголосив Роман Калагурський.