Голови громад Дрогобицького району повинні зорганізувати щоденну роботу Центрів вакцинації населення від COVID-19

Голови громад Дрогобицького району повинні зорганізувати щоденну роботу Центрів вакцинації населення від COVID-19

У Дрогобицькому районі практично у кожній територіальній громаді функціонують пункти вакцинації населення від COVID-19. Так, у Дрогобицькій громаді ці пункти розміщені на базі КНП «Дрогобицька міська поліклініка», КНП «Дрогобицька районна лікарня» та КНП «Стебницька міська лікарня». У Трускавці – КНП «Трускавецька міська лікарня», у Бориславі – КНП «Центральна міська лікарня міста Борислав», у Меденичах – КНП «Меденицька міська лікарня». Окрім цього, у Дрогобичі на базі Центру культури та мистецтв «Каменяр» (колишній районний дім) розміщений Центр вакцинації населення, який працює щоденно. У Східниці вакцинування розпочнуть вже найближчим часом.

Однак, станом на сьогодні середні показники кількості провакцинованих у районі за попередній тиждень залишаються низькими.

Про це сьогодні, 28 липня, під час засідання районної комісії ТЕБ та НС, яка відбулася під головуванням першого заступника голови Дрогобицької РДА Романа Шлярпа, проінформував начальник відділу спорту, молоді, освіти та охорони здоров’я Петро Сушко.

«Варто зазначити, що станом на сьогодні керівниками територіальних громад району неналежно виконуються заходи щодо нарощування темпів вакцинації. Вакцинацією не належно охоплені медики, освітяни, працівники виконавчих органів влади, комунальних підприємств та організацій, а також населення віком від 60 років», — зазначив Петро Сушко.

Також посадовець додав, що не у всіх пунктах щеплення забезпечено урахування, рекомендованого МОЗ, щоденного навантаження – не менше 30 вакцинацій за кожним кабінетом щеплень та 100 вакцинацій мобільними вакцинальними бригадами.

Відтак, враховуючи доручення Львівської ОДА, районна комісія ТЕБ та НС приняла рішення доручити головам територіальних громад забезпечити функціонування та безперебійну роботу з щоденним графіком роботи Центрів вакцинації населення у кожному центрі громади.

Також голови територіальних громад повинні взяти під особистий контроль виконання рекомендацій МОЗ щодо кількості щеплень. Окрім цього, працівники пунктів щеплень повинні розробляти щотижневі графіки проведення вакцинації від COVID-19 та здійснювати виїзди у населені пункти з метою прищеплення людей.

«Наближається осінній період і в сукупності з сезонними хворобами ситуація з пандемією коронавірусу, як припускають медики, може лише погіршуватися. Тому єдиний вихід – це набути колективний імунітет від хвороби, а для цього повинні бути вакциновані не менше 60% населення. Тому ми повинні всі зорганізуватись і усвідомити, що вакцинація – це єдиний спосіб знову не повернутися в карантин, з якого буквально недавно вийшли», — прокоментував перший заступник голови Дрогобицької РДА Романа Шлярп.

22:38
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.