У Дрогобицькій РВА передали Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні, 22 грудня, пластуни Станиці Дрогобич Пласту — НСОУ урочисто передали Вифлеємський вогонь миру до Дрогобицької районної військової адміністрації та Дрогобицької районної ради — як символ надії та віри.

Щороку вже протягом століть Вифлеємський Вогонь єднає українців у вірі! Під час повномасштабної війни це символічний знак для всієї України та світу. Він знаменує світло та силу нашого духу — всіх українців та українського війська. Допомагає ставати сильнішими та освітлює дорогу у нашій нелегкій боротьбі.
“Дякую нашим дрогобицьким пластунам за традицію, яка не переривається, за різдвяний дух, коляду та наповнення нас таємницею різдвяного дива”, — зазначив очільник району Степан Кулиняк.








