Дрогобицькі пластуни передали Вифлеємський вогонь для Дрогобицької РВА

Дрогобицькі пластуни передали Вифлеємський вогонь для Дрогобицької РВА

Вже традиційно кожного року перед Різдвом, Станиця Дрогобич Пласту — НСОУ передає Вифлеємський вогонь миру — як символ світла та миру з Вифлеєму.

Цьогоріч Вифлеємський вогонь миру дуже символічний знак для всієї України та світу -  це не просто уособлення добра, надії та любові, але передусім символ незламності, єднання,  і того, що ми непереможні. 

Дрогобицькі пластуни принесли вогонь до Дрогобицької районної військової адміністрації та передали вогонь до рук голови Степана Кулиняка, який подякував скаутам за їхній пластунський обов'язок та теплоту сердець.

“Дякую вам за те, що несете перемогу та мир, передаючи з рук в руки, від серця до серця цей знаковий  вогонь  з Вифлеєму. Цей вогонь особливий тим, що він знаменує світло та силу нашого духу — всіх українців та українського війська. Допомагає ставати сильнішими  та освітлює дорогу  у нашій нелегкій боротьбі. Ми – разом. Ми – об'єднані”, — сказав начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк під час зустрічі з пластунами. 

Під час передачі вогню миру були присутні держслужбовці РВА, де кожен з працівників міг забрати світло Вифлеємського вогню до свого дому.

Додамо, що у національній скаутській організації  є багато й тих, хто зараз на фронті та в лавах ЗСУ.  Тож, нехай світло Вифлеємського вогню буде знаком нашої перемоги вже незабаром! 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:47