Дрогобицькі пластуни передали Вифлеємський вогонь Миру у Дрогобицьку РВА: символ віри і світла для України

Сьогодні, 19 грудня, до Дрогобицької РВА пластуни Станиця Дрогобич Пласту — НСОУ передали Вифлеємський вогонь Миру. Це щорічна акція до святкування Різдва Христового, яка охоплює всю Україну.
Пластуни передали вогонь начальнику Дрогобицької РВА Степану Кулиняку, заступникам очільника району, а також усім присутнім державним службовцям.
“Дякую нашим дрогобицьким пластунам за те, що щороку несете перемогу та мир, передаючи з рук в руки, від серця до серця цей знаковий вогонь з Вифлеєму. Цей вогонь особливий тим, що він знаменує світло та силу нашого духу. Всіх українців та українського війська. Допомагає ставати сильнішими та освітлює дорогу у нашій нелегкій боротьбі. Ми – разом. Ми – об'єднані”, –зазначив Степан Кулиняк.


Кожен з працівників Дрогобицької РВА міг забрати цей вогонь до свого дому – як символ віри і надії.
Щороку Пласт доєднується до Міжнародної неполітичної скаутської акції «Вифлеємський вогонь миру», яка офіційно триває з 1998 року.
Дрогобицькі пластуни отримують Вифлеємський вогонь миру, запаленого на місці народження Ісуса Христа, від герцерів (польських скаутів) на кордоні з Польщею. Запалюють лампадки, співають спільні пісні та обмінюються подарунками — так відбувається церемоніал передачі. Опісля пластуни розвозять вогонь миру в Дрогобичі по церквах, незалежно від конфесії.Також — по різних державних установах.
“Вифлеємський вогонь не тільки про мир, а й любов. Це не політична подія. Звісно, він не є провідною темою у контексті війни. Проте цей вогонь більше про любов. Ми несемо в перше чергу любов усім, хто бажає розділити її в сімейні вечори перед святом”,- сказали пластуни під час урочистої передачі Вифлеємського вогню у Дрогобицькій РВА.



Крім того, усі разом заспівали різдвяних колядок із побажанням радісного і світлого Різдва та міцності духу для всього українського суспільства.
“Цьогоріч Вифлеємський вогонь миру дуже символічний знак для всієї України та світу — це не просто уособлення добра, надії та любові, але передусім символ незламності, єднання, і того, що ми непереможні. Продовжуємо боротьбу за нашу боротьбу”, — підсумкова очільник Дрогобиччини Степан Кулиняк.




