У Дрогобицькій РДА з жителями Тинова обговорили, як курсуватиме рейсовий автобус

У Дрогобицькій РДА з жителями Тинова обговорили, як курсуватиме рейсовий автобус

До села Тинів курсуватиме окремий рейс за маршрутом «Городківка-Дрогобич». Це зробить процес доїзду місцевих мешканців на роботу у Дрогобич – зручнішим.

 

Жителі села Тинів, що у Меденицькій громаді, клопочуть про додатковий ранковий рейс до Дрогобича. За їх словами, ті рейси, які курсують на даний час, прибувають до Дрогобича за пів години до 8:00, коли стартує робочий день, або ж за пів години опісля.

 

З цього приводу у вівторок, 12 жовтня, у Дрогобицькій РДА відбулася зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Романа Шлярпа з жителями Тинова.

 

Як зазначив керівник управління розвитку територій та інфраструктури Володимир Годяк, люди вже надсилали скарги на роботу ранковий рейсів цього маршрут, на що їм надавали роз’яснення, однак для повного вирішення ситуації зорганізували спільну зустріч.

 

Так, за результатами зустрічі було прийнято рішення про виконання окремого рейсу на автобусному маршруті «Городківка-Дрогобич». Автобус у погоджений з мешканцями ранковий час курсуватиме через Тинів.

 

«Вже як зазвичай, ми дослухаємось до думки місцевих мешканців. Люди клопочуть про створення додаткового рейсу, тому, як організатори перевезення, робимо все можливе, щоб комфортно було обом сторонам. Також, задля зручності місцевих, з’являться додаткові маршрути і до села Літиня. Для цього автобус «Дрогобич-Тинів» виконуватиме окремі рейси», — наголосив перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп.

 

Нагадаємо, нещодавно на маршруті «Дрогобич-Михайлевичі» змінили перевізника та знизили вартість проїзду з 14 до 12 гривень.

17:45
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.