У Дрогобицькій РВА обговорили питання погашення соціальних виплат для мешканців

У Дрогобицькій РВА обговорили питання погашення соціальних виплат для мешканців

Сьогодні, 9 серпня, у Дрогобицькій районній військовий адміністрації відбулось засідання комісії, яка розглянула  питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат для мешканців.

У роботі комісії взяла участь начальник відділу обслуговування громадян № 2 (сервісний центр) Любов Яневич та керівник сектору інвестиційної діяльності та соціально-трудових відносин Дрогобицької РВА — Микола Рупняк. 

В ході заходу заслухали представників 25 суб'єктів підприємницької діяльності, за якими рахуються найбільші суми заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. 

Представник Пенсійного фонду наголосила на соціальній важливості своєчасної сплати страхових внесків, роз'яснила вплив набутого громадянином страхового стажу на отримання права на призначення чи перерахунок пенсії.

За результатами засідання суб’єктам господарювання надали відповідні рекомендації для вирішення проблемних питань.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:04