На Дрогобиччині відбулась волонтерська коляда для збору чотирьох дронів для ЗСУ

На Дрогобиччині відбулась волонтерська коляда для збору  чотирьох дронів для ЗСУ

Колядки, щедрівки, віншування та благодійний аукціон — все це заради збору коштів на чотири дрони «кажани» для наших бійців.

Цього разу ще одна волонтерська ініціатива у Дрогобичі. В час, коли всі українці святкували давнє українське свято — Маланку, 13 січня, на Дрогобиччині відбувся волонтерський вечір різдвяної коляди для збору на чотири дрони “кажани” для 67 окремого батальйону ТРО.

Організатором та ініціатором різдвяного волонтерского збору став волонтер, підприємець, дрогобичанин Микола Походжай, який вже неодноразово  ініціював збір коштів для українських військових, допомагаючи нашій країні з 2014 року.

До участі волонтерської коляди долучилась Самбірсько-Дрогобицька Єпархія УГКЦ, владика Ярослав Приріз, голова Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк, а також голови трьох територіальних громад: Трускавецької ТГ — Андрій Кульчинський, Бориславської ТГ — Ігор Яворський, Меденицької ТГ — Михайло Живчин.

Під час волонтерської коляди відбулись виступи музичних гуртів: «Едельвейс», «Різдвяні дзвони», а також ансамблю народної музики «Українські візерунки» Дрогобицького музичного коледжу ім.В.Барвінського. Крім того, організатори провели аукціон, де спільними зусиллями зібрали кошти для потреб наших бійців.  Відтак, як повідомила дружина Миколи Походжай — Наталя Походжай на своїй фейсбук сторінці, вдалось зібрати 335 400 грн. та 1 050 доларів.

“Було дуже приємно та цінно також стати частиною цієї вагомої справи, мета якої врятувати та допомогти нашим військовим боротись з ворогом. Продовжувати відвойовувати нашу землю. Та повертатись додому живими та зі щитом слави. Радісно бачити, що всупереч всьому, наша коляда звучить гучніше російських ракет, а серця кожного з нас наповнені непереборним відчуттям боротьби, спротиву та духом перемоги”, — підсумував Степан Кулиняк. 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:05
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.